info@lignuminvest.eu

Eramute ehitus

Uuele kodule ehitajat otsides seisad tihti keerulise valiku ees – vajad ehitusfirmat, kes poleks vaid teenusepakkuja, vaid suudaks ja tahaks iga sammu koos sinuga läbi mõelda. Meie pikaaegse kogemusega meeskond suudab juhtida aegsasti tähelepanu hilisemas ehitusfaasis tekkivatele ja ekspluatatsiooni käigus välja ilmuvatele kitsaskohtadele ning probleemidele. Sellega minimeeritkse nii kliendi kui ka meie meeskonna materjaalne-, närvi- ja ajakulu.

Eramute ehitus

Eramu ehitus koosneb väga mitmetest erinevatest ehitustööde etappidest, mis muudab selle töö meie meeskonnale mitmekülgseks ja nauditvaks. Oleme nõus võtma uusi väljakutseid, kasutades kõige uuemaid ja innovatiivsevaid lahendusi.

Teeme kliendi projektidokumentatsiooni alusel hinnakalkulatsooni, ehituskokkuleppe sõlmimisel tagame ehitustööde ajagraafikus püsimise, tööde ehitusnormidele vastavuse ja töödega kaasneva dokumentatsiooni vormistamise.

Lignum Invest’i meeskond hindab oma kliente ja teeb alati endast parima, et olla püsiv ja usaldusväärne partner, kellega on meeldiv asju ajada.

Vaata meie galeriid →